Celtra Duo HT (ZLS), Dentsply

Celtra Duo HT (ZLS), Dentsply ##от компании## Компания "FreeDental" - ##фото## 1
944 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата по реквизитам на расчетный счет

Описание

Celtra® Duo HT (ZLS) – силікат літію високої прозорості (High Translucent), посилений діоксидом цирконію (Zirconia-Reinforced Lithium Silicate). Призначений для проведення склокерамічних реставрацій (виготовлення вкладок та накладок).


Запатентована мікроструктура, посилена цирконієвим силікатом літію (ZLS), робить Celtra Duo (ZLS) єдиним матеріалом, що дозволяє повністю контролювати робочий процес і проводити естетичні, проте надійні реставрації. Натуральний вигляд реставрацій досягається за рахунок ефекту хамелеона, яким характеризується матеріал.


Переваги:

  • Відповідає надвисоким естетичним стандартам: природна опалесценція, флуоресценція і виражений ефект хамелеона Celtra® Duo HT (ZLS) дозволяють досягти натурального вигляду зубів
  • Гнучкий в обробці: шліфування та полірування або шліфування і випал
  • Висока міцність та природна еластичність, незалежно від способу обробки
  • Розміри кристалітів складають 2000-4000 нм.
  • Матеріал зберігає крайову цілісність, що дає довготривалий клінічний результат.


При імітації процесу жування Celtra® Duo HT (ZLS), на відміну від керамічних матеріалів, демонструє високу стабільність (700Н), що забезпечує довготривалу експлуатацію і безпечну реставрацію. Флуоресценція матеріалу оцінюється за ступенем яскравості. Дрібні кристали мікроструктури і високий вміст скла створюють ефект глибокої флуоресценції і дозволяють легко регулювати її інтенсивність. Висока світлопровідність і адаптація відтінків з Celtra® Duo HT (ZLS), а також виражена опалесценція створюють бажаний «ефект хамелеона». Завдяки світлооптичним властивостям, що базуються на мікроструктурі ZLS, при реставрації з Celtra® Duo HT (ZLS) знижується ризик появи сірих відтінків.


Доступні кольори:

- HT A1 C14;  HT A2 C14;  HT A3 C14;

- HT В1 C14;  HT ВL2 C14;

- HT С1 C14;  HT С2 C14;

- HT D2 C14;  HT D3 C14.


Ціна вказана за 1 блок.

Пакування містить 4 блоки одного кольору.

Характеристики

Код товара
violadent-3285
Производитель
Dentsply
Производитель
Dentsply