CELTRA DUO Starter Kit

CELTRA DUO Starter Kit ##от компании## Компания "FreeDental" - ##фото## 1
9 950 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата по реквизитам на расчетный счет

Описание

Celtra® Duo Starter Kit – це набір блоків для CAD/CAM, що використовується із кріпленням Sirona CEREC. Він містить нову високоміцну склокераміку Zirconia-Reinforced Lithium Silicate (ZLC), яка, завдяки своїй опалесценції, забезпечує високу міцність на вигин та надсучасну естетику.
 
Характеристики:
  1. Має надзвичайно дрібну мікроструктуру, яка поєднує високу міцність на вигин з високим вмістом скла, що дозволяє одержати якість у поєднанні з красою.
  2. Під час моделювання жування поводиться нетипово для керамічних матеріалів: зберігає високий рівень міцності, що сприяє довготривалій безпеці реставрації.
  3. Відповідає найвищим естетичним стандартам: природна опалесценція, флуоресценція та яскраво виражений ефект хамелеону надають реставраціям Celtra Duo (ZLS) вигляд природних зубів.
  4. Кристаліти силікату літію, розміром 500–700 нм, точно відповідають діапазону довжин хвиль природного денного світла, що відповідає за опалесценцію. Таким чином, Celtra Duo (ZLS) поводить себе як природна емаль зубів.
  5. Дрібні кристали мікроструктури та високий вміст скла створюють глибокий флуоресцентний ефект. Висока світлопровідність та адаптація тіні Celtra Duo (ZLS) поруч із рештою природних зубів та виражена опалесценція створюють бажаний ефект хамелеона. Завдяки своїм світлооптичним властивостям на основі мікроструктури ZLS, Celtra Duo має менший ризик зміни кольору.

Жоден інший матеріал не пропонує такий рівень свободи під час робочого процесу, а також гнучкі варіанти обробки, як Celtra Duo (ZLS). Від попередньої підготовки до остаточного закріплення, це єдиний блок, який забезпечує повне, інтегроване відновлювальне рішення, розроблене для отримання оптимальних результатів у кожному окремому випадку.
 
Набір CELTRA DUO Starter Kit складається з:
- 2 * CELTRA DUO LT A1
- 3 * CELTRA DUO LT A2
- 3 * CELTRA DUO LT A3
- 2 * CELTRA DUO LT A3,5
- 1 * CELTRA DUO LT B2 
- 2 * CELTRA DUO LT A1
- 3 * CELTRA DUO LT A2
- 3 * CELTRA DUO LT A3
- 1 Brush
- 1 * Firing pad (3 pcs)
- 1 Universal glaze

Характеристики

Код товара
violadent-3276