Ультразвуковий скейлер Cavitron Select, Dentsply

Ультразвуковий скейлер Cavitron Select, Dentsply

Ультразвуковий скейлер Cavitron Select, Dentsply ##от компании## Компания "FreeDental" - ##фото## 1
61 200 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата по реквизитам на расчетный счет

Описание

Cavitron® Select ™

Компанія Dentsply встановлює новий стандарт ультразвукового скейлинга - Cavitron Select - перший портативний апарат з автономним резервуаром для води.

Cavitron Select має частоту коливань 25 кГц, при цьому ви більше не залежите від водопроводу; для роботи вам необхідний лише джерело живлення. Саме тому апарат Cavitron Select такий простий у використанні. Основна мета, яку переслідували творці нового ультразвукового скейлера - зручність для оператора. З усіх інших питань (комфорт, переваги і, відтепер, портативність) ви можете довіряти бренду Cavitron.

Зручність для користувача.

Cavitron ™ Select з резервуаром для води дозволяє оператору проводити видалення зубних відкладень без організації зовнішнього каналу води. Процедура проста, ємність, що була автоклавована, заповнюється водою або медикаментозним розчином (наприклад, хлоргексидин) без від'єднання від апарату.


Легке регулювання подачі води.

Регулювання подачі води відбувається на наконечнику Cavitron ™ Select. Це дозволяє контролювати ступінь зрошення. Користувач може регулювати потік води протягом процедури і при цьому не тягнутися до апарату.


Портативність і можливість дооснащення скейлера.

Завдяки своїм компактним розмірам, Cavitron ™ Select можна легко переміщати з кабінету в кабінет. Цей апарат можна дооснастити, що надає користувачеві велику свободу дій. Перш за все, клієнт може придбати ультразвуковий апарат, а в подальшому доповнити його помпою.


Подача медикаментозних розчинів.

Апарат Cavitron ™ Select з резервуаром для рідини забезпечує подачу не тільки води, але і різних розчинів. Крім того, скейлер Cavitron ™ Select може використовуватися в комбінації з Dual Select Dispensing System (система двох пляшок для подачі води або медикаментозних розчинів).

Характеристики

Код товара
violadent-2804
Производитель
Dentsply Sirona