Компания "FreeDental"
+380 (66) 117-17-10+380 (97) 272-34-42

Virofex Вирофекс, распылитель (розпилювач, диспенсер) 500мл

160,66 ₴
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Перезвоните мне
Условия возврата и обмена

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Контактная информация
+380 (66) 117-17-10показать+380 (66) 117-17-10 все+380 (66) 117-17-10 +380 (97) 272-34-42
Адрес: Украина, Киев, вулиця Чорнобильська, 16/80, Київ, Украина, 03179
Написать компании

Описание

VIROFEX

В сучасних умовах до дезінфекційних засобів висувається ряд вимог: висока ефективність щодо широкого спектру мікроорганізмів (вірусів, грибів, бактерій, в тому числі мікробактерій туберкульозу), безпечність для людини та тварин, екологічна безпека, легкість та зручність у застосуванні, а також немаловажливою є економічна складова (аргументована демократична ціна).

Virofex® – це високоефективний засіб для швидкої дезінфекції поверхонь та неінфазивних виробів медичного призначення британського виробника компанії Topdental Products Ltd. (Silsden, England). Даний препарат володіє одними з найкращих бактерицидних, туберкулоцидних та віруліцидних властивостей серед експрес-дезінфіктантів. Зокрема, засіб Virofex® має:

  • бактерицидні властивості, у т. ч. по відношенню до MRSA /EHEC, Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Enterococcus hirae, Enteroccocus faecium, Proteus mirabilis, збудників лістеріозу, бруцельозу, лептоспірозу та сальмонельозу та ін. (атестований згідно з Європейськими стандартами EN 13727);
  • туберкулоцидні властивості, у т. ч. по відношенню до Mycobacterium terrae, Mycobacterium avium, Mycobacterium tuberculosis, Mycobacterium bovis (атестований згідно з Європейським стандартом EN 14348); фунгіцидні властивості, у т. ч. по відношенню до Candida albicans, Aspergillus niger, Trichophyton gypseum, Penicillium chrysogenum та ін. (атестований згідно з Європейськими стандартами EN 13624);
  • віруліцидні властивості, у т. ч. по відношенню до збудників вірусних гепатитів В та С, ВІЛ-інфекції, вірусів герпесу тип 1, H1N1, вакциніявірусів та інших оболонкових вірусів, а також поліома-, рота-, адено-, норовірусів та ін. (атестований згідно з Європейським стандартом ЕN 14476).

Virofex® використовує революційні світові технології упаковки: винятково зручна запатентована форма системної пляшки з розпилювачем та картриджів з препаратом дозволяє зекономити простір для зберігання препарату, уникнути незручностей переливання препарату з великих ємностей у малі та гармонійно вписується у дизайн будь-якого медичного закладу.

Virofex® поставляється у картриджах по 8 мл. концентрованого засобу із системною касетою Bio-Master для монтажу на стіну. Форма касети дозволяє прослідкувати залишки препарату і вчасно забезпечити його наявність в кабінеті. Кожна касета містить 10 картриджів по 8 мл., що є еквівалентом 5 літрів готового розчину. Ви просто наповнюєте системну пляшку водою, вкладаєте картридж у горловину пляшки, стрясаєте пляшку протягом 3 секунд і отримуєте готовий засіб для експрес дезінфекції. Virofex® простий у використанні та зрозумілий у дозуванні.

Virofex® не має нав'язливого запаху, не містить спиртів та біоцидів. Засіб добре змочує поверхні, швидко висихає, не утворюючи залишку (відсутність «розводів» навіть на скляних поверхнях), за рахунок вмісту детергентів Virofex® має прекрасні миючі властивості, добре розчиняє та видаляє білкові, жирові та інші органічні забруднення.

Засіб не пошкоджує об'єкти, що виготовлені з нержавіючої сталі, кольорових металів (у т.ч. алюмінію), скла, порцеляни, ебоніту, синтетичних матеріалів, гуми (у т.ч. латексу та силікону), а також з полімерних матеріалів (у т.ч. макролону та плексигласу) тощо. Для зручності використання засобу Virofex® методом протирання виробником пропонуються просочені засобом серветки з синтетичного безворсового матеріалу Virofex®, які зберігаються в універсальних контейнерах для серветок або у герметично запакованих пакетах. Контейнер або пакет для серветок Virofex® містять 200 серветок розміром 200 x 200 мм або 100 серветок розміром 180х125 мм. Варто зазначити, що дезінфекційний засіб Virofex® включено до Державного реєстру дезінфекційних засобів, методичні вказівки щодо застосування засобу Virofex®затверджено Головним державним санітарним лікарем України, наявність повного пакету докуметів до дезінфекційного засобу Virofex® дозволяє споживачу безпроблемно використовувати даний препарат в медичній практиці.

Virofex Вирофекс, распылитель (розпилювач, диспенсер) 500мл

Отзывы

Пока нет отзывов

Подобные товары

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх